Hulajnoga Rekreacyjna GLOBBER by KLEEFER 180 Czarna

Nowe

Hulajnoga Rekreacyjna GLOBBER by KLEEFER 180 Czarna

Więcej szczegółów

Dostępny

699,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Opis

Przeznaczenie od 5 lat do 105 lat ;)
Produkt składany tak
Rozmiar kółka 180mm
Rodzaj kółek Poliuretan (PU)
Maksymalne obciążenie 100 kg

Więcej informacji

 

Kleefer to francuska firma, której założyciele fascynują się wszystkim, co jeździ na kółkach. Inżynierowie projektują, konstruują i testują innowacyjne pomysły na różne pojazdy.

 

 

ABSOLUTNA NOWOŚĆ W POLSCE! FANTASTYCZNA HULAJNOGA REKREACYJNA 

GLOBBER By KLEEFER składana jednym kopnięciem!

 

 

Nowy produkt w rodzinie Globber pozwala używać go w pełnym wymiarze w każdej chwili naszego życia podczas rekreacyjnych wypadów z rodziną, niedzielnych spacerów jak i w podróżach w pracy. Składanie Kopnięciem jest mechanizmem ułatwiającym przechowywanie tej hulajnogi w każdym dostępnym miejscu w niezwykle szybki i łatwy sposób.

 W końcu nie będziesz musiał ciągle nosić tego typu sprzętu lecz możesz go trzymać jak wózek. Jest łatwą opcją w przechowywaniu bo posiada hamulec przedni który umożliwia pionowe opieranie hulajnogi w szafie lub innym miejscu dzięki temu zawsze jest pod ręką i nie trzeba się schylać.

Trwałość tłoczonego aluminium tworzy solidną podstawę dla nowych, jak i zaawansowanych użytkowników świetnie sprawdzającej się hulajnogi Globber by Kleefer. Szeroki i nisko poprowadzony podest jest mocny co pozwala jemu oprzeć się codziennej intensywnej eksploatacji. Ponadto regulowany uchwyt może być dostosowany do trzech poziomów wzrostu, jak i dziecko jak i dorosły może na tej hulajnodze swobodnie, szybko i jednocześnie bezpiecznie się przemieszczać do szkoły, pracy, znajomych i innych miejsc ograniczonych tylko naszą wyobraźnią.

 

 

PRZEGLĄD:


 
  • Szeroka zakrzywiona kierwonica – 48 cm – przystosowana do codziennego użytkowania zapewniając wysoki komfort
  • Elastyczny system hamowania – przód – tył – zwiększa komfort jazdy i wydajność hamowania podczas niebezpiecznych sytuacji na drodze, hamulce są wytrzymałe i niezawodne.
  • Tylny hamulec połaczony z przednią dźignią hamulca, ułatwia poruszanie się po miejskim otoczeniu. Jakkolwiek system blokowania hulajnogi umożliwia łatwe przechowywanie jej.
  • Duże koła: 180 mm wykonane z HR & HQ PU (sprężysty i wysokiej jakości PoliUrytan) z rdzeniem nylonowym zamontowanym na szybkich i wytrzymałych łożyskach ABEC-7
  • Bezpieczny i podwójnie wzmocniony uchwyt clampu.
  • Błotniki chroniące nasze ubranie od odprysków wody jak innych zagrożeń wynikających z jazdy.
  • Wytrzymuje obciążenie do 100 kg.

 

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

Hulajnoga Rekreacyjna GLOBBER by KLEEFER 180 Czarna

Hulajnoga Rekreacyjna GLOBBER by KLEEFER 180 Czarna

Hulajnoga Rekreacyjna GLOBBER by KLEEFER 180 Czarna

Napisz recenzję