CHUSTA BUFF ORIGINAL BABY

Nowe

65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

Buff® to hiszpańska firma specjalizująca się w tworzeniu bezszwowych chust o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Jest to  nadzwyczaj wszechstronny produkt stosowany na wielu różnychpłaszczyznach, między innymi przez miłośników biegania, wspinania,narciarstwa, skalpinizmu i wiele innych.

Materiały firmy Buff charakteryzują się wyjątkowo dobrą jakością, pełnią funkcję ochronną przed wiatrem, chłodem, słońcem, piaskiem czy kurzem. Chusty Buff dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym od 2013 roku również w Polsce i od tego momentu zyskuje nowych, zadowolonych klientów.

Większość rodziców wie, jak ciężko czasem namówić nasze dzieci do noszenia czapek, szalików, dlatego też firma Buff wychodzi naprzeciw Naszym oczekiwaniom. Stworzyła produkt, który nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję- ochrona przed wiatrem, słońcem, czy mrozem, ale również dzięki ogromnej możliwości wyboru w kolorystyce i motywach ma szansę stać się ulubionym elementem ubioru Naszych Maluchów.

Projektanci zadbali o najdrobniejsze szczegóły i stworzyli bezszwową chustę z microfibry, która zajmuje bardzo mało miejsca. Kolejnym plusem jest fakt, że produkt chroni Nasze Dzieci przed przegrzaniem- całkowicie oddychalny materiał, który jednocześnie może być wykorzystywany przez cały rok (od czapeczki, po szalik czy maskę).


SPECYFIKACJA


ROZMIAR: 45/51 cm
MATERIAŁ:    Microfibra
KOLOR:    Wielokolorowy
CERTYFIKATY:    TUV Rheinland Oeko-tex
TEMPERATURA:    WARM 0˚C / 20˚C
OCHRONA:    CAŁOROCZNIE

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

 CHUSTA BUFF ORIGINAL BABY

CHUSTA BUFF ORIGINAL BABY

Napisz recenzję