CHUSTA BUFF WOOL

Nowe

109,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

Buff® to hiszpańska firma specjalizująca się w tworzeniu bezszwowych chust o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Jest to  nadzwyczaj wszechstronny produkt stosowany na wielu różnychpłaszczyznach, między innymi przez miłośników biegania, wspinania,narciarstwa, skalpinizmu i wiele innych.

Materiały firmy Buffcharakteryzują się wyjątkowo dobrą jakością, pełnią funkcję ochronną przed wiatrem, chłodem, słońcem, piaskiem czy kurzem. Chusty Buff dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym od 2013 roku również w Polsce i od tego momentu zyskuje nowych, zadowolonych klientów.

Chusta Buff Wool to jeden z największych hitów! Wyjątkowo praktyczny element garderoby wykonany w 100% naturalnie miękkiej wełny Merino. Oprócz tego, że ładnie się prezentuje, to spełnia mnóstwo bardzo istotnych dla każdej aktywnej osoby funkcji- doskonale odprowadza wilgoć i chroni przed promieniowaniem UV.

Dodatkowo chusty Buff Wool charakteryzują się zwiększoną odporność na ogień, nieprzyjmowaniem zapachów, wody, a także naturalną rozciągliwością. Połączenie wszysctkich tych właściwości daje nam naprawdę praktyczny, uniwersalny i wyjątkowo dobrej jakości produkt, który powinien być niezbędnikiem w każdej torbie czy plecaku.

SPECYFIKACJA

DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA: 70 cm
OBWÓD: 53/62 cm
TEMPERATURA:    WARM 0˚C / 20˚C
ROZMIAR:    Długość: 57 cm, długość: 70 cm
CERTYFIKATY:    TUV Rheinland Oeko-tex
MATERIAŁ:    Merino Wool

Czym jest Merino Wool?

Merino Wool to naturalna wełna pozyskiwana z owiec rasy Merino (owiec merynosowych) - wysokiej jakości bardzo cienkiej przędzy.
Generalnie uważana za najlepszą wełnę na świecie, posiada niski współczynnik absorpcji wody, nie podrażnia skóry, w naturalny sposób kontroluje odprowadzanie wilgoci. Świetnie sprawdza się jako materiał termoizolacyjny

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

CHUSTA BUFF WOOL

CHUSTA BUFF WOOL

Napisz recenzję