Zestaw BUFF Junior - KOMIN&CZAPKA KOTEN MULTI

Nowe

115,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

Buff® to hiszpańska firma specjalizująca się w tworzeniu bezszwowych chust o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Jest to  nadzwyczaj wszechstronny produkt stosowany na wielu różnychpłaszczyznach, między innymi przez miłośników biegania, wspinania,narciarstwa, skalpinizmu i wiele innych.

Materiały firmy Buffcharakteryzują się wyjątkowo dobrą jakością, pełnią funkcję ochronną przed wiatrem, chłodem, słońcem, piaskiem czy kurzem. Chusty Buff dostępne są w ponad 70 krajach na całym świecie, w tym od 2013 roku również w Polsce i od tego momentu zyskuje nowych, zadowolonych klientów.

KOMIN JUNIOR Reversible Polar Neckwarmer Buff®

Junior Reversible Polar Neckwarmer Buff® dla dzieci to prodkut chroniący dziecięcą szyję podczas wszystkich aktywności zimowych na świeżym powietrzu. Wielofuncyjny dwustronny bezszwowy neckwarmer wykonany z Polartec Classic 100 - materiału wysokiej izolacji cieplnej.

Dwie warstwy delikatnego polaru, pierwsza wewnętrzna posiada jednolitą grafikę, natomiast warstwa zewnętrzna ma ozdobny wzór graficzny. Dwa warianty kolorystyczne w jednym produkcie dają dwa razy więcej możliwości noszenia.

Wewnętrzna warstwa doskonale zatrzymuje ciepło płynące z ciała, natomiast warstwa wierzchnia izoluje szyję od zewnętrznej, niskiej temperatury otoczenia.

Polartec Classic 100 - doskonale izoluje i zatrzymuje ciepło, jednak nie pozwala na przegrzanie, ponieważ włókno to posiada doskonałe właściowści oddychające utrzymując optymalna temperaturę. Junior Reversible Polar Neckwarmer jest lekki dlatego właśnie jest produktem tak chętnie wykorzystywanym podczas sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu.

CZAPKA Junior Polar Buff®

Lekka juniorska czapka polarowa Buff®moze byc używana wielu aktywnościach takich jak: sporty i zabawa na świeżym powietrzu podczas sezonu jesień/zima.

Czapka zrobiona z Polartec Classic 100

Wyrożnia sie nie przeciętnym wzornictwem

SPECYFIKACJA

Materiał: Polar

Certyfikaty: TUV Rheinland Oeko-tex

Ochronna: BARDZO ZIMNO

Temperatura: -10/10 stopni C

Rozmiar Czapki: 51-55cm

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

Zestaw BUFF Junior - KOMIN&CZAPKA KOTEN MULTI

Zestaw BUFF Junior - KOMIN&CZAPKA KOTEN MULTI

Napisz recenzję