ROLKI ROLLERBLADE MACROBLADE 80

Nowe

699,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

Firmę ROLLERBLADE można uznać za twórcę rolkarstwa. Od 1980 roku produkty tej firmy są punktami odniesienia dla większości innych firm z branży. ROLLERBLADE wyznacza standardy jakości, komfortu i osiągnięć w rolkarstwie.


Rolki Macroblade 80 to rolki rekreacyjne z segmentu PERFORMANCE, dedykowane do nauki oraz dla mniej doświadczonych użytkowników. Męskie rolki, które cechuje wysoka jakość, trwałości i komfort. Idealny sprzęt zarówno do okazjonalnych dłuższych wypadów jak i do codziennych jazdy.


DANE TECHNICZNE:

Rollerblade MACROBLADE 80. Model polecany średnio-zaawansowanym użytkownikom oraz osobom początkującym.

Nowy shell Macroblade - trwały i odporny na uszkodzenia.

Nowy wewnętrzny but - LINER PERFORMANCE z wkładką pod stopą. Zaprojektowany prze markę Rollerblade częściowo wyjmowalny but wewnętrzny. Dobrze wentylowany. Zapewnia wysoki komfort i wygodę.

Zapięcie rolki stanowi stabilna klamra osadzona ponad kostką, pas z rzepem 45o oraz klasyczne sznurówki. Wysokiej klasy, markowe komponenty zapewniające stabilność, trwałość i bezpieczne użytkowanie.

Szyna Twinblade aluminium 4x84mm

Kółka poliuretanowe (potocznie - kauczukowe) Rollerblade 4x80 mm, o twardości 82A - pozwalają na szybką i bardzo płynną jazdę. Koła z tej serii zapewniają rozsądny kompromis pomiędzy komfortem jazdy a odpornością na ścieranie .

Łożyska SG 7 (Silicon Gel). Łożyska silikonowo-żelowe SG. Znacznie lepsze niż standardowe łożyska ABEC - minimalizują tarcia, są trwałe, niezawodne i bezobsługowe ( nie wymagają smarowania). SG 7 to łożyska środkowej klasy, stosowane w modelach rekreacyjnych tej marki.

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

ROLKI ROLLERBLADE MACROBLADE 80

ROLKI ROLLERBLADE MACROBLADE 80

Napisz recenzję