Uvex Airwing 2 Pro Black Mat 52-54 cm

Nowe

279,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

KASK JUNIORSKI UVEX 

 

 

AIRWIN PRO 2 

 

ROZMIAR 52-54 CM

 

 Rewelacyjne kaski, które nie tylko wyglądają fajnie (matowe kolory) ale są widocznez daleka, zwiększając bezpieczeństwo naszych pociech na stoku. Można je łatwo regulować i szybko zapiąć. Antyalergiczną wyściółkę można wyjmować, co umożliwia jej odświeżanie.


GŁÓWNE ZALETY

Zaprojektowane w Niemczech

Normy: EN 1077B/ASTM F 2040

Technologia Inmould, tworząca ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku,

wraz z doskonałą wentylacją

System Monomatic, ułatwiający regulację paska podbródka

System IAS, który pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki

Stały system wentylacji

Wyjmowane ochraniacze uszu

Wyjmowana, antyalergiczna wyściółka

Zapięcie do gogli

Waga: od 350 g.

  

Zastosowane technologie:

INMOULD - bezpośrednie mocowanie EPS (wysokiej gęstości polistyrenu) do skorupy Makrolona, tworzy nierozłączne spoiwo pomiędzy materiałami. Dzięki temu otrzymujemy Ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z doskonałą wentylacją.

MONOMATIC - komfortowy zamek, który pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem cz obróceniem w razie upadku. Pasek posiada komfortową wyściółkę, która nie uciska szyi.

IAS - prosty system regulacji dla różnych obwodów i kształtów głowy. Indywidualna i bezstopniowa regulacja zapewnia stabilność i perfekcyjne dopasowanie. Regulacja, możliwa dzięki specjalnemu kółeczku, za pomocą jednej ręki.

 

 

WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO - TESTOWANE TYSIĄCE RAZY

 

Cały asortyment marki UVEX, musi spełniać surowe wymagania jakości i bezpieczeństwa,

zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży. Dlatego też przez cały proces produkcji,

eksperci z centrum testowego sprawdzają produkty, aby zapewnić zgodność z naszymi wysokimi standardami jakości. Dzięki temu, od lat Uvex jest numerem jeden, dla milionów klientów, wierzących w sprawdzony produkt, na którym może polegać.

 

TEST ZAPIĘĆ - Celem testu jest sprawdzanie wytrzymałości pasków i zapięć, stosowanych w kaskach. Do tego testu wykorzystuje się odważnik o wadze 4-10 kg, który zrzucany jest z różnych wysokości na zamkniętą klamrę.

Tylko te zamki, klamry i zapięcia, które wytrzymują taką zewnętrzną ingerencję, mogą zostać elementami kasków marki UVEX.

TEST POCHŁANIANIA WSTRZĄSÓW - podczas upadku lub kolizji, głowa rowerzysty narażona jest na ryzyko urazów. Kask musi w jak największym stopniu złagodzić siłę takiego wypadku. Podczas testu kask musi wytrzymać upadek z wysokości ponad 2 metrów, by móc sprostać normą.

TEST STABILNOŚCI - kask nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa, jeśli istnieje ryzyko, że spadnie z głowy podczas kolizji. Testy stabilności, przeprowadzone laboratorium, mają dowieść czy kask bezpiecznie leży, nawet jeśli oddziałuje na niego siła 10 kg.

 

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

Uvex Airwing 2 Pro Black Mat 52-54 cm

Uvex Airwing 2 Pro Black Mat 52-54 cm

Napisz recenzję