ORYGINALNE HULA HOP HOOP BIG BALL JINPOLI 1,95kg

Nowe

Oryginalne Koło Hula Hop Koreańskiej firmy Jinpoli "Hula - Hoop Big Ball"

Więcej szczegółów

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Formy płatności
Formy płatności

Więcej informacji

Oryginalne Koło Hula Hop Koreańskiej firmy Jinpoli "Hula - Hoop Big Ball"

Big Ball to duże koło o średnicy 110 cm, wyposażone w 40 dużych kulek masujących posiadających dodatkowe wypustki. Jest to jedno z najcięższych hula-hoop odchudzających, jego waga 1,95kg powoduje duży nacisk na ćwiczone partie, przez co treningi są cięższe ale i bardziej efektywne.

Dane:

  • materiał - polistyren, polietylen, PCV, magnes, acetal
  • średnica - 110 cm
  • waga - 1,95 kg
  • zestaw - 8 segmentów do bardzo łatwego połączenia
  • 40 kulek masujących (średnica kulki 4,3 cm)


Ćwiczenie z hula hop jest bardzo proste i jest świetnym sposobem na ukształtowanie sylwetki oraz poprawienie swojej kondycji. Spalanie kalorii z tym kołem jest dużo łatwiejsze i efektywniejsze. Trening z hula hop wyszczupla, rozbija tkankę tłuszczową, poprawia również pracę jelit.

Instrukcja użytkowania:

  • Spalanie tłuszczu

Hula hop jest przyrządem do efektywnych ćwiczeń i redukcji zbędnych kilogramów. Specjalnie zaprojektowane kulki do masażu naciskają i masują mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

  • Funkcja masażu

Wskutek silnego i bezpośredniego działania na mięśnie brzucha i tułowia, przez pierwsze dwa tygodnie korzystania z przyrządu po zakończeniu ćwiczeń większość użytkowników będzie odczuwało bóle mięśni. Pamiętaj ! Wysmuklaj i kształtuj swoją talie stopniowo, krok po kroku, nie za szybko. Przyrząd dodatkowo jest pomocniczy w zapobieganiu zaparciom, jednak nie ma zastosowania medycznego.

  • Łatwy montaż

Prosty sposób łączenia segmentów koła, łatwo rozkładalny, co umożliwia wygodne przechowywanie i jest niezastąpiony podczas podróży.

  • Ostrzeżenie dla nowych użytkowników koła hula hop.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń osobom z poważnymi dolegliwościami pleców, stawów biodrowych oraz kolanowych zaleca się skorzystanie z porady lekarza. Niektórzy użytkownicy podczas pierwszego użycia przyrządu, przy zaawansowanym trybie masażu, mogą zauważyć lekkie otarcia skóry i siniaki, dlatego zaleca się nosić odpowiedni strój, który zapobiegnie bezpośredniemu oddziaływaniu na skórę. Jeżeli po upływie dwóch tygodni użytkownik odczuje jakiekolwiek dolegliwości, należy skorzystać z porady lekarza. Kulki masujące mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla niemowląt i dzieci. Podczas wykonywania ćwiczeń prosimy o zachowanie ostrożności w obecności niemowląt i zwierząt domowych oraz prosimy uważać, by nie uszkodzić przedmiotów gospodarstwa domowego.

Reviews

Nikt dotychczas nie dodał opinii dla tego produktu.

Napisz recenzję

ORYGINALNE HULA HOP HOOP BIG BALL JINPOLI 1,95kg

ORYGINALNE HULA HOP HOOP BIG BALL JINPOLI 1,95kg

Oryginalne Koło Hula Hop Koreańskiej firmy Jinpoli "Hula - Hoop Big Ball"

Napisz recenzję