Części do hulajnóg

Nasza oferta zapewnia bardzo szeroki wybór części do hulajnóg. Możesz w szybki sposób zamówić części wymienne do swojego sprzętu, jeżeli poprzednie ulegną zniszczeniu bądź zużyciu lub po prostu zapragniesz wymienić je na lepszy model. Możesz także złożyć swoją hulajnogę z poszczególnych elementów, co jest dosyć popula...

Nasza oferta zapewnia bardzo szeroki wybór części do hulajnóg. Możesz w szybki sposób zamówić części wymienne do swojego sprzętu, jeżeli poprzednie ulegną zniszczeniu bądź zużyciu lub po prostu zapragniesz wymienić je na lepszy model. Możesz także złożyć swoją hulajnogę z poszczególnych elementów, co jest dosyć popularną praktyką wśród bardziej zaawansowanych „rajderów”. Taka technika pozwala na skompletowanie hulajnogi idealnie pod Twoje wymagania. Większość z części do hulajnogi przeznaczona jest do długotrwałego użytku, jednak griptape czy rączki przy bardziej intensywnej jeździe siłą rzeczy będą zużywały się bardzo szybko. Nie masz się czym martwić, gdyż te części są dosyć tanie i bardzo łatwo można je znaleźć w sklepach internetowych. Jeżeli kompletujemy części do naszej hulajnogi, najlepszą strategią będzie wybieranie jednego producenta. To sposób na złożenie naprawdę dobrego i profesjonalnego pojazdu. Hulajnogi wyczynowe są z reguły dużo bardziej wytrzymałe od tych, przeznaczonych do zwykłej jazdy miejskiej, a rynek producentów rośnie w zatrważającym tempie, mimo że to dosyć młoda dyscyplina. Możesz mieć pewność, że wybierając części od topowych producentów, Twój sprzęt będzie doskonale przygotowany do jazdy i nie zaskoczy Cię negatywnie w najmniej odpowiednim momencie. Wybierając części do hulajnóg, musisz zwrócić uwagę na to, do czego posłuży Ci sprzęt oraz na poziom zaawansowania Twojej jazdy. Jeżeli masz problemy z wyborem odpowiednich części bądź zamienników, zasięgnij porady eksperta.

Więcej

Części do hulajnóg

W tej kategorii nie ma aktualnie żadnego produktu.

Podkategorie

 • Kółka

  Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroki asortyment różnorodnych akcesoriów wspomagających uprawianie sportu. Kółka do hulajnóg jakie posiadamy w ramach naszej oferty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość dobrania kół do koloru hulajnogi. Wykonane są z poliuretanu co zapewnia im niezwykłą wytrzymałość i odporność na mechaniczne ścieranie. Posiadamy kółka do hulajnóg standardowych oraz wyczynowych. Różnią się wielkością oraz wagą. Dostępne w naszym sklepie internetowym kółka do hulajnóg charakteryzują się estetyką wykonania oraz bardzo dobrą jakością. Są to produkty tanie i łatwe w montażu. Gwarantują bezpieczną i przyjemną jazdę. Na stronie przy każdym kole podane są szczegółowe informacje odnośnie wagi, rozmiaru koła, materiału z jakiego są wykonane, rodzaju łożyska oraz koloru. Dane te mają na celu ułatwić naszym klientom dokonanie wyboru odpowiedniego koła, ponieważ pragniemy aby byli w pełni zadowoleni z zakupionych w naszym sklepie on-line produktów.

 • Pegi

  Jazda na hulajnodze zyskuje coraz większa popularność zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i wśród dorosłych ludzi. Ten rodzaj aktywności fizycznej pozwala na zrównoważony rozwój całego ciała. Łącząc jazdę na hulajnodze ze skokami i ewolucjami nie tylko możemy spędzać czas jeszcze aktywniej, ale też jeszcze lepiej pracować nad swoim ciałem. W wykonywaniu niebanalnych ewolucji pomagają pegi do hulajnóg. Są to elementy w kształcie rury, mocowane do piast kół hulajnogi. Najczęściej wykonuje się je z wytrzymałych na uderzenia i zmienne obciążenia stopów metali, rzadziej z tworzyw sztucznych. Pegi do hulajnóg pozwalają na oparcie stóp w czasie wykonywania ewolucji. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje pegów i spacer girtów do hulajnóg. Mamy w ofercie czarne pegi girt do hulajnogi wyczynowej. Są one wykonane z wytrzymałego stopu. Posiadają wyfrezowane rowki poprawiające przyczepność w czasie jazdy. W zestawie są 2 śruby - jedna o długości 70mm, druga 100mm. Oferujemy również space girty do skrócenia długości mocującej pegi lub inne elementy.

 • Łożyska

  Łożyska do hulajnogi są istotną częścią każdego jeździdła. Sprawiają one, że kółka mogą obracać się swodobnie i szybko. Każde koło potrzebuje dwóch łożysk. Istotna jest jakość tych części. Łożyska wykonane z lepszych jakościowo materiałów z pewnością wytrzymają więcej. Ważna jest także konserwacja łożysk, odpowiednie nasmarowanie itp. Warto też, o ile to możliwe, unikać kontaktu z piachem czy wilgocią oraz od czasu do czasu postarać się o wyczyszczenie sprzętu. Możemy wyróżnić kilka rodzajów łożysk w zależności od zastosowania. Najprostszy podział to: łożyska zamknięte - polecane głównie przy jeździe na dworze, są smarowane zwykłym smarem, są najbardziej odporne na brud i nie potrzebują częstej konserwacji. Drugi typ to łożyska otwarte, które sprawdzą się przy jeździe np. na hali, są one łatwe w utrzymaniu czystości oraz pozwalają na szybką jazdę. Wymienne łożyska do hulajnóg zastąpią zużyte lub zepsute części, ale mogą też pełnić inną funkcję - są dobrym pomysłem na spersonalizowanie maszyny.

 • Gripy

  Lubisz wyróżniać się z tłumu? Pokazywać swoją oryginalność, kreatywność? Warto o to zadbać również w drobnych detalach. W końcu to one składają się na całościowy obraz. A jeśli te dodatkowe elementy są ponadto praktyczne? Tym lepiej! Właśnie takie są prezentowane przez nas gripy do hulajnóg firmy Longneck. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim niezwykłą wytrzymałością. Uzyskano to dzięki niezwykłej mieszance opatentowanej przez ODI. Jednocześnie udało się uzyskać wyjątkowy komfort trzymania. Jazda i wykonywanie sztuczek nigdy nie były tak wygodne! Gripy do hulajnóg Longneck posiadają nietypowy wzór w prążki. To nie tylko designerski wzór. Dodatkowo mają za zadanie doprowadzać powietrze, co zapobiega przegrzaniu i przywieraniu dłoni. Gripy nie są wyposażone w kołnierze. Longneck to gripy sprowadzane wprost z USA. Są popularne wśród zawodników z całego świata. Doskonale sprawdzą się w jeździe zarówno zawodowej, jak i czysto relaksacyjnej. W zestawach znajdują się również gratisy.