Trickboardy

TrickBoard

to przyrząd do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Został on zaprojektowany przy współpracy z wysokiej klasy sportowcami. Dzięki ich doświadczeniom oraz poprzez wykorzystanie wiedzy...

TrickBoard

to przyrząd do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Został on zaprojektowany przy współpracy z wysokiej klasy sportowcami. Dzięki ich doświadczeniom oraz poprzez wykorzystanie wiedzy specjalistów o układzie nerwowym człowieka, udało się stworzyć nowatorskie narzędzie, które pozwala rozwijać koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących. TrickBoard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej jak np.: snowboard, narty, windsurfing, kitesurfing, skimboard, wakeboard, sztuki walki, tenis, lekkoatletyka, fitness i wiele innych.

 

Niezależnie od tego, czy trenujesz wyczynowo, czy też ćwiczysz dla własnej przyjemności TrickBoard zapewni Ci:
- skuteczny trening proprioceptywny (czyli rozwój zmysłu orientacji ułożenia kończyn, który jest niezbędny np. przy prawidłowym planowaniu odruchów)
- kompleksowy trening mięśni całego ciała
- możliwość treningu na małej powierzchni, np. w domu
- świetną zabawę
- nieograniczoną ilość ćwiczeń

Na pierwszy rzut oka to kawałek deski i mały walec, a w rzeczywistości genialnie proste narzędzie do ćwiczeń koordynacji ruchowej, równowagi oraz rozwoju niemalże wszystkich partii mięśni ludzkiego ciała. Trickboardy to przyrząd do ćwiczeń dla osób w każdym wieku, dzięki któremu można znacznie podnieść zdolności motoryczne oraz świadomość własnego ciała. Nie ma znaczenia czy trenujesz sporty wyczynowe, przechodzisz rehabilitacje czy po prostu chcesz się poruszać przez 30 minut dziennie. Trickboard to także doskonały dodatek do treningu dla profesjonalnych sportowców. Trickboardy sprzedawane są w kilku rodzajach. Trickboard calssic, czyli klasyczna wersja deski, na której można wykonywać wszystkie ćwiczenia oraz ewolucje, trickboard rocker to wygięta wersja deski, która została wykonana na wzór skateboardu, a ewolucje w tym przypadku wykonywane są bardzo podobnie, trickboard pro, czyli szersza wersja trickboard classic oraz trickboard junior zaprojektowane specjalnie dla młodszych pasjonatów trickbardingu. Trickboardy classic, pro oraz junior są wyposażone w hamulce bezpieczeństwa, które mają za zadanie ułatwić utrzymanie równowagi. Wszystkie deski pokrywa się powierzchnią antypoślizgową. Taki rodzaj treningu zapewnia doskonały rozwój zmysłu orientacji, całościowy trening mięśni ciała, właściwie nieograniczoną liczbę wariantów ćwiczeń i przede wszystkim świetną zabawę. To proste narzędzie, dzięki wykorzystaniu wiedzy najlepszych specjalistów zostało przekształcone w wysokiej jakości przyrząd do treningu koordynacji nerwowo-ruchowej i jest z powodzeniem używane w wielu treningach, terapiach, ale także zabawie i rozrywce.

Więcej

Trickboardy

Jest 16 produktów.

Podkategorie

  • Classic i Pro

    Trickboard to bardzo proste, a zarazem niezwykle funkcjonalne urządzenie służące ćwiczeniom równowagi, rozwijaniu koordynacji ruchowej oraz wzmacnianiu większości partii mięśni ludzkiego ciała. Na pierwszy rzut oka to tylko prosta deska i mały walcowaty klocek, aczkolwiek za tymi atrybutami kryje się bardzo użyteczne narzędzie do uprawiania niezwykle ciekawego sportu, jakim jest trickboarding. Trickobardy classic i pro to najpopularniejsze wersje desek. Charakteryzują się owalnym kształtem i specjalnymi hamulcami umieszczonymi na dwóch końcach deski, które mają za zadanie ułatwić utrzymanie równowagi. Wersja pro różni się od wersji classic tym, że jest nieco szersza, co przy nieco bardziej zaawansowanym trybie ćwiczeń ułatwia wykonywanie niektórych ewolucji. Trickboardy Classic i Pro są dostępne w naszym sklepie w różnych kształtach, grubościach deski oraz wariantach kolorystycznych. Trickboarding to doskonały trening dla osób w każdym wieku, który zapewni rozwój umiejętności motorycznych oraz pełno wymiarowy trening dla układu ruchowego naszego ciała.

  • ROCKER

    Tzw. Trickboarding to niezwykle użyteczna w swojej prostocie dyscyplina sportu. Za pomocą specjalnej deski przypominającej deskorolkę lub mniejszą wersję deski surfingowej oraz małego, okrągłego, gumowego wałka, stworzono narzędzie, dzięki któremu można trenować niemalże wszystkie mięśnie, jakie posiada ludzkie ciało, a dodatkowo rozwinąć takie umiejętności jak zmysł równowagi czy motoryka ruchowa. Trickboardy Rocker to wersja deski stworzona specjalnie po to, by jeszcze bardziej urozmaicić ćwiczenia. Rocker posiada wcięcie w środkowej partii deski, co umożliwia wykonywanie niektórych ewolucji i daje jeszcze większą satysfakcję z wykonywania treningu. Deska pokryta jest specjalną powierzchnią antypoślizgową, a wałek wykonany został z gumowego materiał, który nie pozostawia żadnych śladów na powierzchni przeznaczonej do ćwiczeń. Trickobarding to nie tylko świetny trening, ale także doskonała zabawa dla osób w każdym wieku. Trickboard będzie świetnym prezentem dla osób młodych, które muszą znaleźć ujście dla niespożytych pokładów energii życiowej.

  • Junior
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów