Plastikowe

Deskorolka plastikowe (zwana popularnie fiszką, ze względu na swój kształt przypominający rybę), to młodsza koleżanka tradycyjnej deskorolki wykonanej z kilku warstw sklejki drzewnej. Deskorolki plastikowe natomiast, wykonane są z plastiku. W tym przypadku blat jest dużo krótszy i węższy, ale nadal bardzo wytrzymały. Ten typ deskor...

Deskorolka plastikowe (zwana popularnie fiszką, ze względu na swój kształt przypominający rybę), to młodsza koleżanka tradycyjnej deskorolki wykonanej z kilku warstw sklejki drzewnej. Deskorolki plastikowe natomiast, wykonane są z plastiku. W tym przypadku blat jest dużo krótszy i węższy, ale nadal bardzo wytrzymały. Ten typ deskorolki przeznaczony jest głównie do szybkiej jazdy, jeśli myślisz o ambitniejszym użytkowaniu typu tricki, warto wybrać klasyczną deskorolkę drewnianą. Deskorolki plastikowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić szybką jazdę. Kółka są dużo większe, bardziej miękkie, co przekłada się na lepszą przyczepność do podłoża i pozwala na rozwijanie większej prędkości. Deskorolki plastikowe mają dwie główne zalety: mała waga i gabaryt. Dzięki temu deska jest bardzo poręczna i może być przenoszona w plecakach i torbach. Fiszki doskonale sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, ponieważ można na nich sprawnie przemieszczać się po zawiłych ulicach, a w razie konieczności przerzucenia się na spacer nie będą zbytnio zawadzać i ciążyć. Dodatkową zaletą są walory wizualne. Deskorolki plastikowe produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala dobrać wymarzony odcień, który doskonale podkreśli Twoją „stylówkę”. Kolejna to fakt, że deskorolki plastikowe są stosunkowo tanie i łatwo dostępne w wielu sklepach internetowych. Taki typ deskorolki będzie doskonałym pomysł na prezent, zarówno dla małych dzieci, które przeznaczą ją do zabawy, jak i dla tych nieco starszych, którzy potraktują ją jako środek transportu do pracy, szkoły czy na uczelnie.

Więcej

Deskorolki plastikowe

Jest 3 produktów.

Podkategorie

  • Fish Skateboards
  • SMJ

    Oferujemy naszym klientom rewelacyjne deskorolki SMJ, które dostarczą rozrywki każdemu miłośnikowi jazdy na deskorolce. Niewielkie wymiary oraz stosunkowo szerokie kółka gwarantują użytkownikom tego rodzaju produktów wysoki komfort użytkowania oraz czerpanie przyjemności z jazdy w każdej sytuacji. Szybka oraz zwrotna jazda na małej, kolorowej desce z pewnością przypadnie do gustu również Państwu. Wśród polecanych przez nas produktów można znaleźć deskorolki plastikowe SMJ dostępne w różnych odsłonach kolorystycznych. Oferujemy zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe modele, a także warianty świecące, które łączą w sobie oryginalny design oraz bardzo dobrą jakość. Stworzone z wysokogatunkowych tworzyw deskorolki plastikowe SMJ powstały z myślą o osobach, które lubią szybką jazdę na ciekawie zaprojektowanych deskach. Wśród licznych propozycji każdy klient naszego sklepu internetowego z pewnością znajdzie model deskorolki odpowiedni dla siebie. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

  • METEOR
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów