SHAFTY, NASADKI

Szafty to elementy lotki łączące piórko rzutki z barrelem. Najpopularniejsze materiały, z jakich produkuje się nasadki dart (bo tak też przyjęło się je nazywać) to aluminium, nylon lub tytan. Szafty przybierają różne kształty, a firmy zajmujące się ich produkcją prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych oryginalnych wzoró...

Szafty to elementy lotki łączące piórko rzutki z barrelem. Najpopularniejsze materiały, z jakich produkuje się nasadki dart (bo tak też przyjęło się je nazywać) to aluminium, nylon lub tytan. Szafty przybierają różne kształty, a firmy zajmujące się ich produkcją prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych oryginalnych wzorów. Najpopularniejszy model to nasadki zwężane. Jeśli idzie o kolorystykę i zdobienia panuje tutaj pełna dowolność, która może zostać ograniczona jedynie przez wyobraźnie projektantów.

Najtańsza wersja to nasadki nylonowe, które również uznawane są za najlżejszy typ. Szafty z aluminium są droższe, ale także dużo trwalsze. Lotki tytanowe to zarówno najmocniejsza, jak i najdroższa wersja. To, na jaki wariant się zdecydujesz, powinno być podyktowane tym, który rodzaj gry uprawiasz oraz na jakim stopniu zaawansowania są twoje umiejętności. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy nasadki do rzutek, które zostały wyprodukowane przez renomowane firmy zajmujące się produkcją sprzętu do darta. Produkt przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i tych, którzy grają w lotki jedynie towarzysko.

Więcej

Szafty i nasadki do rzutek

Jest 16 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów