RZUTKI, DARTY

Rzutki to bardzo popularna rozrywka barowa szczególnie w Wielkiej Brytanii, USA i krajach skandynawskich. Warto zaznaczyć, że jest to także profesjonalna dyscyplina sportowa. Do gry w darty, bo tak też zwykło się to nazywać, potrzebujemy specjalnej tarczy wykonanej najczęściej z włókna sizalowego, na której namalowane są spe...

Rzutki to bardzo popularna rozrywka barowa szczególnie w Wielkiej Brytanii, USA i krajach skandynawskich. Warto zaznaczyć, że jest to także profesjonalna dyscyplina sportowa. Do gry w darty, bo tak też zwykło się to nazywać, potrzebujemy specjalnej tarczy wykonanej najczęściej z włókna sizalowego, na której namalowane są specjalne pola oraz rzutek, czyli plastikowo-metalowych elementów zakończonych z jednej strony ostrym szpicem przypominającym igłę, a z drugiej najczęściej plastikowymi piórami mającymi za zadanie poprawić sterowność rzutki. Gracze stają w określonej odległości od tarczy i wykonują rzuty tak, aby igła wbiła się w najwyżej punktowane obszary na tarczy. Rozgrywkę mogą prowadzić w dwie rywalizujące ze sobą osoby bądź grupy składające się z wielu zawodników. Istnieje wiele wariantów prowadzenia konkursu.

Standardowa tablica do gry w darty ma dwadzieścia pól, które rozchodzą się od środka na zasadzie kawałków tortu. Każdemu z nich przyporządkowana jest odpowiednia liczba punktów, które mogą zdobyć zawodnicy. Poszczególne pola bardzo często oddzielone są także metalowymi, bądź plastikowymi krawędziami. Natomiast rzutki produkowane są w najróżniejszych kształtach z wielu rodzajów materiału. Coraz popularniejsze stają się elektroniczne tablice, które pokazują ilość pozyskanych punktów. Zestaw do gry w darty to doskonały pomysł na prezent zarówno dla osób młodych, jak i całych rodzin, które pragną spędzić wspólnie czas przy świetnej zabawie. Rzutki będą także świetnym dodatkiem do knajpy, baru, klubu czy salonu gier, gdzie z pewnością znajdą rzeszę sympatyków, ponieważ zapewniają wysoki poziom rywalizacji.

Więcej

Rzutki, darty

Jest 143 produktów.

Podkategorie

  • STEELTIP

    Darty ze stalowym grotem przeznaczone do tarczy sizalowej 

  • SOFTIP

    Sklep internetowy niebanalnesporty.pl oferuje Państwu wiele rzeczy, które przyniosą przyjemność i dobrą zabawę. W naszej ofercie znajdują się hulajnogi, wrotki, akcesoria do powerballa czy dział elementów potrzebnych do profesjonalnego grania w rzutki. Darts to angielska nazwa tej gry popularnej na Wyspach Brytyjskich i w Skandynawii, a ostatnio także w naszym kraju. Gracze mają do wyboru różnego rodzaju i koloru rzutki. Rzutki SOFTIP przeznaczone są do gry na elektronicznej tarczy, posiadają plastikowy grot, co zapewnia bezpieczeństwo podczas gry w darty. Firma Darts Harrows znana jest z produktów przeznaczonych dla profesjonalistów jak i amatorów tego sportu. Polecamy ze swojej strony zakup tanich i trwałych rzutek do gry SOFTIP. Wykonane z wysokiej jakości materiału zapewnią graczom długą i emocjonującą zabawę. W naszym sklepie każdy gracz znajdzie odpowiadającą mu kolorystykę i kształt lotki. Produktu z naszego sklepu będą umilały Państwu czas, zachęcamy do zakupów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 143 elementów