SXT

Przedstawiamy rewolucyjne odkrycie na rynku sprzętu rekreacyjnego, jakim jest hulajnoga z silnikiem elektrycznym. Ta wersja łączy w sobie dwa style jazdy. Klasyczny napędzany siła mięśni nóg użytkownika oraz taki, kiedy koła obracają się z pomocą małego silniczka elektrycznego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy niemieckie h...

Przedstawiamy rewolucyjne odkrycie na rynku sprzętu rekreacyjnego, jakim jest hulajnoga z silnikiem elektrycznym. Ta wersja łączy w sobie dwa style jazdy. Klasyczny napędzany siła mięśni nóg użytkownika oraz taki, kiedy koła obracają się z pomocą małego silniczka elektrycznego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy niemieckie hulajnogi elektryczne SXT. To stosunkowo tanie rozwiązanie, które może przynieść wiele radości i niezapomnianych chwil Twojemu dziecku.

Wszystkie hulajnogi elektryczne SXT zostały wykonane z bardzo trwałych materiałów. Solidna rama i trwałe elementy z tworzywa sztucznego składają się na wytrzymały sprzęt, który przetrwa nawet najbardziej szaloną jazdę i posłuży przez długi czas. Kluczowym elementem jest tutaj silnik elektryczny i bateria zasilająca. Każda hulajnoga elektryczna SXT posiada wytrzymały akumulator o wysokiej mocy, który ową moc przekłada na nieprawdopodobną, jak na silnik elektryczny siłę napędową. Czas ładowania to zaledwie 6 godzin, a dystans, jaki można przejechać waha się w granicach od 6 do 8 km. Trwałe i wolno zdzieralne poliuretanowe koła, sprawią, że jazda po każdej powierzchni będzie przebiegała komfortowo i łatwo. (koła w SXT są również pompowane i zazwyczaj nie nadają się do odpychania nogami)

Małe i niepozorne urządzenie, a może zdziałać cuda. Daj się zaskoczyć już dziś! Hulajnogi elektryczne SXT są bardzo popularne na całym świecie. Podbiły serca dzieciaków w takich krajach jak: Niemcy, Anglia, Hiszpania, Francja czy Szwajcaria. My pragniemy popularyzować je na rynek Polski i przekonać klientów, że to wyjątkowo trafiona inwestycja.

Więcej

Hulajnogi elektryczne SXT

W tej kategorii nie ma aktualnie żadnego produktu.